Description
IMPORTANT: This charm is compatible with Pandora's bracelets!
| Code: | EC01687 |
| Name: | Sterling Silver CZ Teardrop Hypoallergenic Charm |
| Weight: | 1.69g |
| Width: | 0.5cm |
| Height: | 2cm |
| Depth: | 1cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Pearl, Cubic Zirconia |
| Shape: | Teardrop, Flower |
| Setting type: | Bezel |
| Item type: | Charms |





