Description
| Code: | EC02463 |
| Name: | Sterling Silver Dachshund Lover Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 7mm |
| Width: | 12mm |
| Depth: | 2mm (14mm total) |
| Weight: | 0.84g (0.42g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Dog |
| Item type: | Earrings |






