Description
| Code: | EC00989 |
| Name: | Sterling Silver Double Black Heart Adjustable Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (42cm up to 44cm) |
| Weight: | 2.45g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1cm x 1cm (big heart), 0.8cm x 0.8cm (small heart) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Heart |
| Clasp type: | Lobster claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Flat |
| Item type: | Necklaces |





