Description
| Code: | EC02073 |
| Name: | Sterling Silver Double Butterfly Hook Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 13mm |
| Width: | 8mm |
| Depth: | 1mm (10mm fully) |
| Weight: | 0.9g (0.45g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Butterfly |
| Item type: | Earrings |






