Description
| Code: | EC01979 |
| Name: | Sterling Silver Elegant Lotus Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (up to 43cm) |
| Weight: | 2.75g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 20mm x 13mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Flower |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | Prong |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |




