Description
| Code: | EC02412 |
| Name: | Sterling Silver Exquisite Fork Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 15mm |
| Width: | 11mm |
| Depth: | 1.5mm (18mm fully) |
| Weight: | 2.46g (1.23g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Fork |
| Item type: | Earrings |





