Description
| Code: | EC01107 |
| Name: | Sterling Silver Exquisite Shining Swan Drop Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 2.2cm |
| Width: | 0.9cm |
| Depth: | 0.8cm |
| Weight: | 3.5g (1.75g each) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Pearl, Cubic Zirconia |
| Shape: | Swan |
| Item type: | Earrings |







