Description
| Code: | EC01347 |
| Name: | Sterling Silver Feline Eye Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.4cm |
| Width: | 0.6cm |
| Depth: | 0.6cm |
| Weight: | 1.4g (0.7g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Materials: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Arc |
| Item type: | Earrings |






