Description
| Code: | EC02041 |
| Name: | Sterling Silver Fine CZ Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 16mm |
| Width: | 2mm |
| Depth: | 2mm (15mm fully) |
| Weight: | 1.8g (0.9g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |






