Description
| Code: | EC01549 |
| Name: | Sterling Silver Flamingo & Leaf Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.7cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.1cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 1.54g (0.77g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Enamel |
| Shape: | Flamingo, Leaf |
| Item type: | Earrings |





