Description
| Code: | EC01506 |
| Name: | Sterling Silver Floral Pearl Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Fully Adjustable (45cm) |
| Weight: | 2.09g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1.1cm x 1.8cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Pearl |
| Shape: | Flower |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






