Description
| Code: | EC02094 |
| Name: | Sterling Silver Geometric Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 13mm |
| Width: | 2mm |
| Depth: | 2mm (13mm fully) |
| Weight: | 1.2g (0.6g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |






