Description
| Code: | EC02426 |
| Name: | Sterling Silver Geometric Modern Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 12mm |
| Width: | 8mm |
| Depth: | 2mm (12mm fully) |
| Weight: | 2g (1g each) |
| Colour: | Silver, Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |










