Description
| Code: | EC00801 |
| Name: | Sterling Silver Glass Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.5cm |
| Width: | 0.5cm |
| Depth: | 0.2cm |
| Weight: | 0.86g (0.43g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Glass |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |





