Description
| Code: | EC01226 |
| Name: | Sterling Silver Gold Angel Wings Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.5cm |
| Width: | 1cm |
| Depth: | 0.1cm |
| Weight: | 0.98g (0.49g each) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Wings |
| Item type: | Earrings |






