Description
| Code: | EC02001 |
| Name: | Sterling Silver Green CZ Hook Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 25mm |
| Width: | 7mm |
| Depth: | 2mm (15mm fully) |
| Weight: | 1.3g (0.65g each) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Square |
| Item type: | Earrings |





