Description
| Code: | EC02120 |
| Name: | Sterling Silver Gypsophila Hypoallergenic Necklace |
| Length: | 45cm |
| Weight: | 2.45g |
| Chain size: | 1.5mm |
| Pendant size: | 18mm x 11mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | - |
| Item type: | Necklaces |






