Description
| Code: | EC02018 |
| Name: | Sterling Silver Hallow Rose Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 10mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 1.5mm (13mm fully) |
| Weight: | 0.9g (0.45g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |






