Description
| Code: | EC01416 |
| Name: | Sterling Silver Heart & Bow Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.3cm |
| Width: | 1.4cm |
| Depth: | 0.15cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 2.1g (1.05g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Opal |
| Shape: | Heart, Bow |
| Item type: | Earrings |






