Description
| Code: | EC01463 |
| Name: | Sterling Silver Heart Hypoallergenic Ear Cuff (Single) |
| Height: | 5mm |
| Width: | 15mm |
| Depth: | 3mm (11mm total) |
| Weight: | 1g |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |



