Description

| Code: | EC01516 |
| Name: | Sterling Silver Heart Key Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (41cm up to 43cm) |
| Weight: | 1.5g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1cm x 0.8cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart, Key |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






