Description
| Code: | EC01147 |
| Name: | Sterling Silver Heart To Heart Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 0.6cm |
| Width: | 0.9cm |
| Depth: | 0.1cm |
| Weight: | 0.7g (0.35g each) |
| Colour: | Silver & Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






