Description
| Code: | EC02074 |
| Name: | Sterling Silver Hummingbird Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 15mm |
| Width: | 15mm |
| Depth: | 1mm (12mm total) |
| Weight: | 2.4g (1.2g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Hummingbird |
| Item type: | Earrings |





