Description
| Code: | EC02128 |
| Name: | Sterling Silver Infinity Heart Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (up to 44cm) |
| Weight: | 3.25g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 20mm x 10mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Infinity |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | Prong |
| Chain type: | Box |
| Item type: | Necklaces |






