Description
| Code: | EC01505 |
| Name: | Sterling Silver Intertwined Hearts Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (37.5cm - 41cm - 43.5cm) |
| Weight: | 2.45g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 0.9cm x 1.4cm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






