Description
| Code: | EC00968 |
| Name: | Sterling Silver Leaf Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.6cm |
| Width: | 1cm |
| Depth: | 0.2cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 3g (1.5g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Plastic |
| Shape: | Leaf |
| Item type: | Earrings |



