Description
| Code: | EC00844 |
| Name: | Sterling Silver Little Butterfly Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 4mm |
| Width: | 5mm |
| Depth: | 1mm |
| Weight: | 0.48g (0.24g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Butterfly |
| Item type: | Earrings |






