Description
| Code: | EC02084 |
| Name: | Sterling Silver Little Daisy Drop Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 13mm |
| Width: | 14mm |
| Depth: | 1mm (13mm fully) |
| Weight: | 1.4g (0.7g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |






