Description
| Code: | EC01343 |
| Name: | Sterling Silver Little Flower Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.2cm |
| Width: | 0.6cm |
| Depth: | 1.3cm |
| Weight: | 1.6g (0.8g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Flower |
| Item type: | Earrings |



