Description
| Code: | EC02415 |
| Name: | Sterling Silver Love Key Hypoallergenic Huggie Earrings |
| Height: | Key - 28mm Heart - 22mm |
| Width: | Key - 7mm Heart - 12mm |
| Depth: | Key - 2mm (14mm fully) Heart - 2mm (14mm fully) |
| Weight: | 2.7g (1.35g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Key, Heart |
| Item type: | Earrings |






