Description
| Code: | EC01498 |
| Name: | Sterling Silver Love Key Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (35cm - 39cm - 42cm) |
| Weight: | 3.05g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | 1.8cm x 1cm |
| Colour: | Rose Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart, Key, Love |
| Clasp type: | Lobster Claw |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






