Description
| Code: | EC01574 |
| Name: | Sterling Silver Love Of Travel Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.7cm |
| Width: | 1.6cm |
| Depth: | 0.1cm (1.2cm each) |
| Weight: | 1.26g (0.63g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Airplane, Heart |
| Item type: | Earrings |






