Description
| Code: | EC02019 |
| Name: | Sterling Silver Love Symphony Glass Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 10mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 7mm (17mm fully) |
| Weight: | 1.8g (0.9g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Glass |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






