Description
| Code: | EC01452 |
| Name: | Sterling Silver Lovely Heart Hypoallergenic Ear Cuff (Single) |
| Height: | 1cm |
| Width: | 1cm |
| Depth: | 0.4cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 1.65g |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






