Description
| Code: | EC02044 |
| Name: | Sterling Silver Lovely Pearl Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 15mm |
| Width: | 10mm |
| Depth: | 10mm (20mm fully) |
| Weight: | 4.3g (2.15g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Pearl |
| Shape: | Round, Heart |
| Item type: | Earrings |






