Description
| Code: | EC01433 |
| Name: | Sterling Silver Lovely Teddy Bear Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.7cm |
| Width: | 0.7cm |
| Depth: | 0.3cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 2.2g (1.1g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Opal |
| Shape: | Bear, Heart |
| Item type: | Earrings |






