Description
| Code: | EC01332 |
| Name: | Sterling Silver Lucky Butterfly Screw Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.6cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.2cm |
| Weight: | 1.18g |
| Colours: | Silver and Rose Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Clover, Butterfly |
| Item type: | Earrings |






