Description
| Code: | EC01927 |
| Name: | Sterling Silver Metal Four-Leaf Clover Hypoallergenic Multilayer Necklace |
| Length: | Adjustable (up to 42cm) |
| Weight: | 2.7g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 8mm x 8mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Plant |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






