Description
| Code: | EC00949 |
| Name: | Sterling Silver Mexican 'Dia De Los Muertos' Celebration Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 2.4cm |
| Width: | 1.5cm |
| Depth: | 0.1cm |
| Weight: | 2.88g |
| Colour: | Silver and gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Skull |
| Item type: | Earrings |




