Description

| Code: | EC01972 |
| Name: | Sterling Silver Miss & Love Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (up to 43cm) |
| Weight: | 1.9g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 12mm x 17mm |
| Colour: | Silver and Rose Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver |
| Shape: | Circle |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |





