Description
| Code: | EC00878 |
| Name: | Sterling Silver Moon & Star Huggie Drop Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 2.2cm |
| Width: | 0.15cm |
| Depth: | 0.15cm |
| Weight: | 1.76g (0.88g each) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Moon, Star |
| Item type: | Earrings |






