Description
| Code: | EC01405 |
| Name: | Sterling Silver Mosaic Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.1cm |
| Width: | 0.2cm |
| Depth: | 0.2cm (1.2cm fully) |
| Weight: | 1.8g (0.9g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Enamel |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |






