Description
| Code: | EC01412 |
| Name: | Sterling Silver Mushrooms Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.9cm |
| Width: | 0.9cm |
| Depth: | 0.1cm (1.2cm fully) |
| Weight: | 1.18g (0.59g each) |
| Colour: | Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Enamel |
| Shape: | Mushroom |
| Item type: | Earrings |


