Description
IMPORTANT: This charm is compatible with Pandora's bracelets!
| Code: | EC01818 |
| Name: | Sterling Silver My Best Friend Dangle Charm |
| Weight: | 1.4g |
| Width: | 13mm |
| Height: | 19mm |
| Depth: | 7mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Enamel |
| Shape: | Cat |
| Setting type: | Bezel |
| Item type: | Charms |





