Description
| Code: | EC01417 |
| Name: | Sterling Silver Mysterious Demon Eye Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 0.7cm |
| Width: | 1.3cm |
| Depth: | 0.1cm (1.3cm fully) |
| Weight: | 1.48g (0.74g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Opal |
| Shape: | Eye |
| Item type: | Earrings |






