Description
| Code: | EC02403 |
| Name: | Sterling Silver Mystical Christmas Tree Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 13mm |
| Width: | 8mm |
| Depth: | 7mm |
| Weight: | 1.1g (0.55g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 sterling silver, Cubic zirconia |
| Shape: | Tree |
| Item type: | Earrings |






