Description
| Code: | EC01438 |
| Name: | Sterling Silver Opal & Cubic Zirconia Screw Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.1cm |
| Width: | 0.45cm |
| Depth: | 0.15cm (1.4cm fully) |
| Weight: | 0.9g (0.45g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia, Opal |
| Shape: | Round |
| Item type: | Earrings |






