Description
| Code: | EC01472 |
| Name: | Sterling Silver Opal Moon & Star Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 0.9cm |
| Width: | 0.9cm |
| Depth: | 0.1cm (1.1cm fully) |
| Weight: | 1g (0.5g each) |
| Colour: | Silver or Rose Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Opal |
| Shape: | Moon, Star |
| Item type: | Earrings |








