Description
| Code: | EC01476 |
| Name: | Sterling Silver Opal Star & Moon Hypoallergenic Stud Earrings |
| Height: | 1cm |
| Width: | 0.8cm |
| Depth: | 0.15cm (1.35cm fully) |
| Weight: | 1.5g (0.75g each) |
| Colour: | Rose Gold |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Opal |
| Shape: | Star, Moon |
| Item type: | Earrings |





