Description
| Code: | EC00796 |
| Name: | Sterling Silver Pearl Heart Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 1.5cm |
| Width: | 0.4cm |
| Depth: | 0.6cm |
| Weight: | 2.28g (1.14g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Pearl |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






